Apie mus :

Naujienos

 

Verslas skatinamas dalyvauti 7-ojoje bendrojoje mokslinių tyrimų programoje

2012-06-11

Lapkričio mėnesį Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrą (MITA) organizuoja praktinį dviejų dienų seminarą Vilniuje „Mažoms ir vidutinėms įmonėms skirti moksliniai tyrimai 7BP. Paraiškų rengimas". Į seminarą atvyksta vienas garsiausių Europoje šios programos ekspertų ir lektorių dr. Sean McCarthy iš Airijos konsultacinės kompanijos "Ltd. Hyperion".

Jo organizuojamose mokymuose apsilankė daugiau kaip 35 tūkst. dalyvių iš 29 Europos valstybių. Jis dalyvavo rengiant daugiau kaip 150 ES mokslinių tyrimų projektų, yra kviečiamas ekspertu vertinti Europos Komisijos programas, šalių inovacijų politikas.

Į seminarą MITA numato atrinkti 12 dalyvių, kuriems turės unikalią galimybę interaktyvaus seminaro metu pabendrauti su lektoriumi, išgirsti naujausią informaciją, kodėl įmonėms verta dalyvauti 7BP ir būsimoje programoje "Horizontas 2020", kaip parengti konkurencingą tarptautinį projektą. Seminaras vyks anglų kalba.

Norintys dalyvauti turi užsiregistruoti į mokymus adresu: http://www.mita.lt/lt/Formos/apklausa_del_mokymu/

Šis seminaras finansuojamas iš MITA vykdomo ES struktūrinių fondų projekto "Tyrėjų tarptautinės kompetencijos ugdymas" (TYKU) lėšų.

Kontaktai pasiteirauti: el. p. laima.bagdonaviciene@mita.lt  arba tel. 8 5 2644 715.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?