Apie mus :

Naujienos

 

Versliam jaunimui - lyderių pamokos

2010-05-28

Šių metų birželio 1 dieną 13 val. kviečiameį Klaipėdos mokslo ir tech nologijų parke, jau antrą kartą organizuojamos verslininkystės savaitės renginį Aš moku augti! Lyderių pamokos".

Tikimės, jog europinio lygio renginyje perspektyvūs, įdomūs, kūrybingi ir atviri verslininkai savo patirtimi paskatins jaunus žmones augti versle.

Pranešėjai:

ANTANAS BOSAS, Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacija

FILIP BORCOV, UAB „Profis"

JUOZAS MAKSVYTIS, UAB „TEREKAS"

KRISTINA ŽILYTĖ - KOMSKIENĖ, VšĮ „Menų gatvė"

RADA MATULEVIČIENĖ, UAB „Žibosa", UAB „Juozo alus"

REGINA DOSETH, I.Į. R.Doseth

RIMA ANDRIŠKEVIČIŪTĖ, UAB „Žemsodis"

TOMAS SKAISGIRYS, UAB „Greita buhalterija"

VITALIJA FREITAKAITĖ, UAB „JAVINĖ"

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?