Apie mus :

Naujienos

 

Verslininkams - nemokama apmokymų programa susipažinti su Japonijos rinka

2010-01-22

Europos Sąjungos - Japonijos centras (EU - Japan Centre) kviečia Lietuvos verslininkus teikti paraiškas nemokamai dalyvauti programoje, kurioje galima per trumpą laiką įgyti vadybos įgūdžių, verslo patirties ir praplėsti bendradarbiavimo su Japonija galimybes.

4-5 savaičių Žmogiškųjų išteklių apmokymo programa - „Japonijos industrijos suvokimas" (Human Ressources Training Programme - Japan Industry Insight) skirta Europos Sąjungos verslo įmonių atstovams, kurių veikla susijusi su Japonijos rinka, ketinantiems vykti dirbti į Japoniją arba besidomintiems verslo sąlygomis ir galimybėmis šioje šalyje.

Verslininkų dalyvavimo šioje programoje ir apgyvendinimo, išskyrus kelionės, išlaidas apmoka Europos Sąjungos - Japonijos centras. Teikti paraiškas dalyvauti programoje galima iki 2010 m. vasario 18 d.
Informacija apie dalyvavimą programoje:
http://www.eu-japan.eu/global/business-training/human-resources-training-programme.html

Daugiau informacijos: Ūkio ministerijos Smulkaus ir vidutinio verslo departamentas, El. p. z.glaveckaite@ukmin.lt

Šaltinis: www.ukmin.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?