Apie mus :

Naujienos

 

Verslo Angelų Fondas I investuos į perspektyvias ir į eksportą orientuotas Lietuvos bendroves

2011-12-01

Įgyvendinant projektą „JEREMIE kontroliuojantysis fondas", finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir nacionalinėmis lėšomis pagal 2007-2013 m. ekonomikos augimo veiksmų programą, Europos Investicijų fondo įsteigtas Verslo Angelų Fondas I numato iki 2015 m. gruodžio 31 d. investuoti 27,6 mln. litų į smulkias ir vidutinio dydžio bendroves, kurių metinė apyvarta siekia iki 15 mln. litų, pardavimai orientuoti į eksporto rinkas, stipri ir sėkmingai dirbanti vadovų komanda.

Investicijų dydis - nuo 173 000 iki 1 381 000 litų į vieną bendrovę.

Investicijų panaudojimas - technologijoms, įrangai įsigyti, daliniam apyvartinio kapitalo finansavimui.

Investavimo principas - investuojama kartu su Verslo Angelu lygiomis dalimis, t.y. Fondas investuoja 50% (tame tarpe Valdytojas investuoja 5%) ir Verslo Angelas - 50% bendros investicijų sumos. Su bendrove, jos savininkais pasirašoma akcininkų sutartis dėl bendrų valdymo, strateginio plano sudarymo, pelno dalybų principų ir kt. akcininkams svarbių dalykų. Investuojama įsigyjant naujai išleidžiamą bendrovės akcijų emisija. Kartu su Verslo Angelu siekiama įgyti bendrą 50% kontrolę. Konkretus paketo dydis priklauso nuo bendrovės vertės ir susitarimo su esamais savininkais.

Verslo angelo investicijų suma - nuo 86 320 iki 690 560 litų į vieną bendrovę, taip pat skiriama 1 diena per savaitę darbui su bendrovės vadovais.

Detalesnė informacija: http://www.mesinvest.lt/index.php/verslo-angelu-fondas-i/53

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?