Apie mus :

Naujienos

 

Verslo dienos apdovanojimais įvertintas įmonių ryžtas judėti į priekį

2010-12-03

Ūkio ministras Dainius Kreivys apdovanojo šalies ekonomikai ir Lietuvos verslo plėtrai nusipelniusias įmones ir asmenis. Š.m. gruodžio 2 d. Vilniaus kongresų rūmuose vykusioje iškilmingoje „Pagaminta Lietuvoje" apdovanojimų ceremonijoje jau šeštą kartą jiems įteikti Ūkio ministerijos apdovanojimai „Už nuopelnus verslui".

„Lietuvos ekonomiką atšaldęs sunkmetis neužkirto drąsos verslui eiti į priekį ir pasiekti rezultatų. Reiškiu didžiulę padėką verslininkams už jų ryžtą sunkiausiais - 2009 ir 2010 - metais. Verslas per sunkmetį išmoko savo pamokas: būti atsakingas planuodamas savo pajamas, žmogiškuosius išteklius, investicijas, finansus, taikydamas aukštesnius vadybos standartus. Lietuvai reikia veiklių, išsilavinusių ir ambicingų žmonių Lietuvoje", - apdovanojimų ceremonijos metu sakė ūkio ministras Dainius Kreivys.

Apdovanojimai įteikti 7 nominacijų nugalėtojams: „Už didžiausias investicijas Lietuvoje", „Už eksporto augimą", „Už inovatyvius sprendimus versle", „Už darbo vietų kūrimą", „Metų debiutas", „Jaunasis verslininkas", „Už turizmo paslaugų plėtrą".

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?