Apie mus :

Naujienos

 

Verslo forumas mažoms ir vidutinėms įmonėms

2009-10-28

Spalio 29 d., ketvirtadienį, 9 val. Kaune, Verslo lyderių centre (K.Donelaičio g. 62/ V. Putvinskio g. 53, Kaunas), didžiojoje konferencijų salėje, vyks verslo forumas "Pramonė. Inovacijos. Darnusis vystymasis. Konkurencingumas: Kaip darnios plėtros inovacijos padeda pramonės vystymuisi ir didina konkurencingumą?".

Renginio organizatorius: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Europos verslo ir inovacijų tinklas (Enterprise Europe Network). Renginio partneris: Kauno technologijos universiteto Aplinkos inžinerijos institutas (APINI).
Renginys nemokamas.

Pastaruoju metu mažoms ir vidutinėms įmonėms Europos Komisija kelia vis griežtesnius gamtosauginius reikalavimus. Įmonės privalo restruktūrizuoti tam tikras savo veiklos sritis, tačiau dažnai tam nėra pasirengusios. Bandant laikytis šių reikalavimų visame Baltijos jūros regione buvo sukurta gana daug naujų aplinkos apsaugos technologijų, tačiau dėl įvairių priežasčių jų galimybės nepakankamai išnaudojamos. Pirma, jomis pasinaudoti buvo sunku mažoms ir vidutinėms įmonėms; antra, naujos technologijos bei inovatyvūs sprendimai sukuriami ir išbandomi ne Baltijos jūros regione, kur nėra pakankamos mažmeninės rinkos.

Tikrosios, veiksmingos ir perspektyvios inovacijų idėjos gimsta prie apskritojo stalo, kur susitinka mokslo ir tyrimų institucijų bei pramonės ir verslo atstovai. Šiuo tikslu organizuojamas forumas, kurio metu bus pristatytas tarptautinis projektas "SPIN - Darnios gamybos inovacijos mažų ir vidutinių įmonių plėtrai". Projektą remia ir jo eigą stebi Baltijos regiono valstybių vyriausybės, asociacijos, mokslo institucijos ir tarptautinės nevyriausybinės organizacijos. Forumo metu mažoms ir vidutinėms Lietuvos įmonėms bus pasiūlyta pasinaudoti SPIN projekto ekspertų paslaugomis - jie per forumą ir vėliau konsultuos, talkins ieškant finansavimo bei diegiant darnios plėtros inovacijas. Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga, todėl visos čia paminėtos paslaugos yra nemokamos.

Išsamesnė informacija apie forumą ir registracijos anketa tinklapyje www.chamber.lt.
Registracija: į renginį galima registruotis el. paštu: rita.baidokaite@chambers.lt arba faksu: 8~37 208330 (užpildant pridedamą registracijos anketą).

Įmonių vadovams, kurie neturės galimybės atvykti į forumą, bus suteikta galimybė forumo pranešimus matyti internete forumo metu prisijungus šiuo adresu http://distance.ktu.lt/vips/join.php?sr=596.

Šaltinis: www.verslobanga.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?