Apie mus :

Naujienos

 

Verslo galimybės energetikos ir išmanių technologijų srityse

2017-05-05

Verslo galimybės energetikos ir išmanių technologijų srityse
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) uostamiestyje organizuoja seminarą „Verslo galimybės energetikos ir išmanių technologijų srityse". Renginys vyks gegužės 11 d. 9.30 val. viešbutyje „Radisson Blue" (Šaulių g. 28).

 

Seminaro metu bus pristatytos galimybės verslui pasinaudoti pelno mokesčio lengvatomis, kurios aktualios kuriantiems naujus produktus. VšĮ „Robotikos mokykla" direktorius ir įkūrėjas P. Briedis papasakos apie neribotas 3D spausdinimo galimybes. Taip pat pranešimus skaitys inovatyvių įmonių ekspertai iš energetikos, robotizavimo sričių.

 

Renginio tikslas - skatinti verslą aktyviau vykdyti inovacinę veiklą bei pasinaudoti verslo ir mokslo bendradarbiavimo teikiamomis galimybėmis.

 

Renginys nemokamas, tačiau registracija BŪTINA, nes vietų skaičius RIBOTAS.

Renginys skirtas verslui, kuris vykdo ar planuoja vykdyti veiklą pagal sumanios specializacijos kryptis.

 

Registracija ir renginio programa čia.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?