Apie mus :

Naujienos

 

Verslo įmonės kviečiamos dalyvauti mugėje Kinijoje

2010-08-17

Pranešimas spaudai                                                                                                                           2010 08 15

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) verslo kompanijas kviečia dalyvauti penktojoje Europos Sąjungos (ES) ir Kinijos verslo bei technologijų bendradarbiavimo mugėje. Šį kartą renginys skirtas žaliųjų technologijų vystymui.

Mugė vyks naujame tarptautiniame centre Čengdu mieste, Sičuanio provincijoje nuo spalio 17 iki 21 d.

Vadinamosios žaliosios technologijos yra apibūdinamos kaip alternatyvios, energiją tausojančios ir aplinkai nekenksmingos technologijos, tad ši tema turėtų ypač sudominti pajūrio verslininkus, mat vis aktyviau kuriami vėjo jėgainių parkai ir kt. Įmonių atstovai mugėje galėtų užmegzti naudingus kontaktus su Kinijos ar ES atstovais.

Mugėje, kurioje pernai apsilankė net 600 tūkst. dalyvių, dalyvaus trijų rūšių kompanijos: informacinių technologijų, biofarmacijos ir alternatyvios energetikos, žaliųjų technologijų kūrimo ir diegimo srityje veikiančios bendrovės.

Pažymėtina, kad minėtos mugės dalyviai turės progą apsilankyti ir Šanchajuje vykstančioje pasaulinėje parodoje, mat nuo Čengdu miesto į milžiniško masto renginį galima patekti vos per 2 val.

Pernai ES ir Kinijos verslo bei technologijų bendradarbiavimo mugėje savo veiklą pristatė per 460 Kinijos ir 200 Europos kompanijų. Šiemet laukiama dar daugiau dalyvių, o parodų salės plotas, skirtas kompanijoms, - 150 tūkst. kv. metrų.

Tarptautinė mugė organizuojama kartu su ES projektų inovacijų centru (EUPIC), su kuria bendradarbiavimo sutartį yra pasirašęs KMTP. Sutartimi įsipareigota Lietuvos įmonėms padėti įsitvirtinti Kinijos, o kinų bendrovėms - Lietuvos rinkoje.

EUPIC yra pelno nesiekianti prekybos skatinimo organizacija, įsteigta 2006 m. Čengdu mieste Kinijoje. Tai ES remiama, Kinijos valstybės Mokslo ir technologijų bei Kinijos Prekybos biuro, Sičuanio provincijos vyriausybės, Čengdu savivaldybės ir aukštųjų technologijų pramonės zona.

Plačiau apie renginį skaitykite internete www.eu-china.org.cn

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?