Apie mus :

Naujienos

 

Verslo ir mokslo partnerystė 2014

2014-10-31

Ūkio ministerija jau ketvirtus metus organizuoja konkursą „VERSLO IR MOKSLO PARTNERYSTĖ 2014" ir kviečia verslo įmones, mokslo ir studijų institucijas ir kitas organizacijas teikti paraiškas dalyvauti konkurse.

Konkurso nugalėtojas bus paskelbtas ir apdovanotas šių metų gruodžio 9 d. organizuojamos tarptautinės inovacijų konferencijos „Ekonomikos transformacija: žingsnis į ateitį" metu. Nugalėtojui bus įteiktas specialiai šiam konkursui sukurtas prizas.
Konkursu siekiama ne tik išrinkti geriausią 2014 metų verslo ir mokslo bendradarbiavimo projektą, bet ir propaguoti, populiarinti verslo ir mokslo sinergiją. Geriausio 2014 metų verslo ir mokslo bendradarbiavimo projekto atrankai ūkio ministro įsakymu sudaryta konkurso komisija, kuriai pavesta išrinkti konkurso nugalėtoją.

Detalesnę informaciją ir paraiškos formą rasite nuoroda http://www.ukmin.lt/web/lt/ukio_ministerija/apdovanojimai/partneryste.

Šaltinis: www.ukmin.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?