Apie mus :

Naujienos

 

Verslo modelio formavimo mokymų pagal „iEngines“ metodiką PROGRAMA

2017-01-10

Verslo modelio formavimo mokymų pagal „iEngines“ metodiką PROGRAMA

Sausio 18 d., trečiadienį, Klaipėdos mokslo ir technologijų parke drauge su SEB banko ekspertais organizuojami mokymai pagal specialiai šiam bankui Europos inovacijų akademijos sukurtą metodiką. Klientai, plėtros ambicijos, rinka ir technologijos, inovacijos - visi šie aspektai bus aptarti.

 

Mokymų dalyviai bus konsultuojami, kaip susikurti savo verslo variklius, įsigilins į svarbiausių verslo operacijų ypatumus, mokysis nustatyti ir aiškiai įvardinti finansavimo bei investicijų poreikius savo verslui. Dalyviai dirbs grupėse su savo verslo idėjos bendraautoriais, kitais atvejais komandos bus suformuotos vietoje.

 

PROGRAMA

13:00 - 13:30 „iEngines" modelio pristatymas. Klausimai.


13:30 - 15:00 Darbas grupėse - praktinis „iEngines" modelio taikymas. Pasitikrinsite savo jau turimo / planuojamo verslo idėją. Problemos, jų sprendimo būdai, potencialūs vartotojai.


15:00 - 15:15 Kavos pertrauka.


15:15 - 17:00 Turimo / planuojamo verslo IT prototipo sprendimas atsižvelgiant į konkretaus verslo pobūdį. Pranešėjas - UAB Creative Partners direktorius ir įkūrėjas Darius Šoparas.

 

Renginys nemokamas. Būtina išankstinė registracija.

 

Pastaba: darbui grupėse ir prototipo sprendimo kūrimo dalyje kiekvienam dalyviui būtina turėti savo kompiuterį.

 

Vieta: Vilhelmo Berbomo g. 10-101 konferencijų salė, Klaipėda.

 

Kontaktai pasiteiravimui:

 

Erika Zavackienė, el.p.: erika@kmtp.lt; mob.tel.: +370 684 5012

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?