Apie mus :

Naujienos

 

Verslo procesų valdymas: tiesiausias kelias į verslo optimizavimą

2009-11-05

Lapkričio 18 d., Crowne Plaza viešbutyje susiburs inovatyvių Lietuvos įmonių atstovai pasidalinti praktine patirtimi apie sparčiai populiarėjančią verslo procesų valdymo praktiką.

Renginį organizuoja: Lietuvos ekonominės plėtros agentūra, UAB "Baltijos programinė įranga" ir UAB "Sprendimų idėjos".

Diskusijų sesijose dalyvaus ekspertai iš gerai žinomų Lietuvos organizacijų: Lietuvos pramonininkų konfederacijos, "OVC Consulting", "Swedbank", "Sekasoft", "DocLogix", "SEB bankas", "Omnitel", Kauno technologijos universtiteto, Lietuvos inovacijų centro.

Detalesnė informacija apie renginį ir registracija: http://www.bpi.lt/forumas2009

Šaltinis: www.inovacijos.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?