Apie mus :

Naujienos

 

Verslumą skatinantys renginiai "Versli Lietuva"

2011-04-01

Balandžio 28 d. Palangoje vyks VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva" ir Ūkio ministerijos inicijuoto verslumą skatinančio renginių ciklo „Versli Lietuva" renginys, kuriame savo patirtimi ir žiniomis dalinsis įvairių sričių specialistai, aukštojo mokslo atstova bei sėkmingi verslininkai.

Šis renginių ciklas startavo kovo 18 d. Rietave ir du mėnesius keliaus per dešimt Lietuvos miestų. Renginių iniciatoriai kviečia dalyvauti visus, kuriems įdomus verslas.

Visi dešimt renginių nemokami. 

Renginių tvarkaraštį rasite čia...

 

Renginių ciklo dalyviai ne tik gaus didžiulį srautą naudingos ir įdomia forma pateiktos informacijos. Renginio metu bus dalinamos „Aš pradedu verslą!" knygos, kurios specialiai parašytos ir išleistos „Versli Lietuva" renginių ciklo dalyviams. Tai praktinės veiklos vadovas, kuriuo siekiama įkvėpti pradėti ir plėtoti verslą.

Renginio dalyviams, kurie planuoja pradėti savo verslą, bus dalinami pirmųjų metų paslaugų (nemokamų paslaugų) krepšeliai-vaučeriai.

Kiekviename renginyje erdvė bus suskaidyta į keturias dalis:

I. VISIEMS, kurie svajoja apie savo verslą ar trokšta tobulėti

Pranešėjai - verslo konsultantai, banko atstovai, įvairių sričių specialistai, sėkmingi smulkaus ir vidutinio verslo atstovai, pramogų pasaulio žvaigždės, politikai. Pradžioje bus pranešimai susiję su drąsa, kūrybingumu, įvedant psichologinius/interaktyvius žaidimus, pasakojamos verslo sėkmės istorijos regioniniu ir nacionaliniu mastu. Renginį ves patyręs moderatorius. Konferencija bus užbaigiama pranešėjų diskusija.

 

II. VERSLININKAMS, kurie ieško galimybių

Ši konferencijos dalis bus skirta verslą plėtojantiems verslo atstovams. Pranešimus čia skaitys ir į auditorijos klausimus atsakinės Ūkio ministerijos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos specialistai, Registrų centro, Darbo biržos darbuotojai, Mokesčių inspekcijos ir kt. Konferenciją užbaigs pranešėjų diskusija.

III. MOKSLEIVIAMS, kuriems įdomu kaip kuriamas verslas

Ši erdvė orientuota į vyresniųjų klasių moksleivius (10-12 klasės). Vyks 2 akademinės sesijos, kuriose bus integruojami pranešimai, kūrybinės užduotys, iniciatyvų geroji praktika, praktinis užsiėmimas, kūrybinis komandinis projektas ir kt. Sesiją užbaigs fotosesija prie sukurto miesto simbolio.

IV. KONSULTACINIAI PUNKTAI

Tai atvira informacinė/konsultacinė erdvė, bus konsultuojami renginio lankytojai. Konsultaciniai punktai išdėstyti tam tikru ciklu: verslo idėja, mokesčiai, verslo registravimas ir patentavimas, ES finansinės galimybės, verslo plėtra, verslas kaime ir informacija verslui. Prie atskirų stendų konsultuos atstovai iš Ūkio ministerijos, Lietuvos darbo biržos, Europos verslo ir inovacijų tinklo, Registrų centro ir kt. Iš viso daugiau kaip 20 institucijų.

Išankstinė registracija į renginius nevykdoma.

Detalesnė informacija internetos vetainėje www.verslilietuva.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?