Apie mus :

Naujienos

 

Verslumo skatinimo fondo mokymai

2013-05-10

Norinčius semtis verslumo idėjų bei ieškančius daugiau jų įgyvendinimo galimybių kviečiame dalyvauti mokymuose "Verslumo pagrindai", kurie vyks š.m. gegužės 17 d. 10 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke.

Mokymus ves lektorė, „Grand Partners" atstovė Ieva Iacob. Renginio dalyviams bus suteikta mokymų medžiaga ir pažymėjimai, liudijantys dalyvavimą renginyje.

Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas.

Daugiau informacijos ir renginio programą rasite čia...

Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis el.paštu t.valauskas@lku.lt nurodant asmens vardą, pavardę, miestą ir kontaktinį tel. numerį.

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?