Apie mus :

Naujienos

 

Veržliausia KMTP įmonė įėjo į SGD istoriją

2013-05-21

Kaip ir kasmet, Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (toliau tekste - KMTP) išrinko veržliausią jų bendruomenei priklausančią įmonę. Ja tapo Jungtinė Lietuvos ir Norvegijos bendrovė Fiskerstrand BLRT AS, žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir už Europos ribų. Ši, Klaipėdoje įsikūrusi kompanija, pastatė didžiausią pasaulyje suskystintomis gamtinėmis dujomis (SGD) varomą A1A klasės keltą ir pati pirmoji pasaulyje SGD technologijas pritaikė laivui bunkeriuotojui. Pastarasis Fiskerstrand BLRT AS projektas - pats šviežiausias. Naujas dujomis varomas laivas pradės dirbti jau šiais metais ir prie Stokholmo krantų aptarnaus šiuo metu didžiausią LNG varomą keltą „Viking Grace".

„Džiaugiamės tokiu KMTP įvertinimu, tai mums impulsas tęsti pradėtus darbus ir įgyvendinti naujus, inovatyvius projektus. Savo gamyboje taikome moderniausias technologijas, remiamės naujausiais moksliniais tyrimais, ypatingą dėmesį skiriame laivo ir jo keleivių saugumui. Sukurti ne tik modernų, draugišką aplinkai, bet ir saugų laivą - vienas pagrindinių mūsų iššūkių" , - pasakojo veržliausios KMTP įmonės rinkimus laimėjusios bendrovės Fiskerstrand BLRT AS vadovas Jevgenij Petrov.

Veržliausia 2012 m. KMTP įmonė bus pagerbta gegužės 24 d. (penktadienį), 14 val. Prizo steigėjas - AB DNB bankas. Prieš apdovanojimų ceremoniją visi kviečiami į seminarą „Baltijos šalių makroekonomikos perspektyvos". Pranešimą skaitys AB DNB banko vyriausioji ekonomistė Baltijos šalims Jekaterina Rojaka.

Šiuo metu KMTP vienija daugiau nei 40 įmonių, viešųjų įstaigų bei tarptautinių kompanijų padalinių, veikiančių inovatyvioje aplinkoje bei globalioje rinkoje. Per dešimt gyvavimo metų parkas įsteigė platų bendradarbiavimo tinklą, išsibarsčiusį visuose kontinentuose, bei gebantį siūlyti neribotas bendradarbiavimo galimybes. Parkas vykdo intensyvią projektinę veiklą, skatinančią verslumą, aktyviai dirba technologijų perdavimo bei transporto plėtros srityse.

Renginio vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, H. Manto g. 84-101 Klaipėda.

Renginio laikas: 14 val.

Dalyvavimas renginyje yra nemokamas.

Išankstinė registracija į renginį: el. paštu info@kmtp.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?