Apie mus :

Naujienos

 

Vieša paskaita "Kinijos fenomenas"

2010-12-07

Vieša paskaita "Kinijos fenomenas"

Kviečiame dalyvauti viešoje paskaitoje "Kinijos fenomenas. Praeities vertybių integralumas ir šiuolaikinių miestų, parkų ir architektūros formavimo procese. EXPO 2010", vyksiančioje š.m. gruodžio 17 d. 10 val. KMTP konferencijų salėje.

Paskaitą ves Petras Grecevičius ir Vytautas Karčiauskas.

Planuojama trukmė - 2 val.

Kvietimas į renginį

Renginys nemokamas, dalyvių skaičius ribotas.

Registracija iki gruodžio 16 d. el. paštu info@kmtp.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?