Apie mus :

Naujienos

 

Viešojo kalbėjimo klubo vakarai - nemokamai!

2017-01-03

Viešojo kalbėjimo klubo vakarai - nemokamai!

Viešojo kalbėjimo ir lyderystės klubas "Toastmasters Klaipėda" kartu su Klaipėdos mokslo ir technologijų parku kviečia visus parke įsikūrusių įmonių darbuotojus nemokamai apsilankyti VIEŠOJO KALBĖJIMO vakaruose. Jie vyks 2017 m. sausio 10 ir 24 d. KMTP Konferencijų salėje. Renginių pradžia 18.30 val.

 

Dalyvaujant tokio pobūdžio vakaruose įveikiama viešojo kalbėjimo baimė, vystomas kritinis mąstymas, mokomasi efektyvaus pristatymo, pagerinami klausymo, laiko planavimo įgūdžiai, ugdomas didesnis pasitikėjimas savimi ir savitvarda.

Viešojo kalbėjimo klubo vakarai - tai jauki ir pozityvi aplinka, galimybė kalbėtojams sulaukti konstruktyvaus grįžtamojo ryšio iš auditorijos bei tobulinti lyderystės įgūdžius.

 

Susitikime!

 

Daugiau informacijos: www.toastmastersklaipeda.lt ir https://www.facebook.com/ToastmastersKlaipeda

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?