Apie mus :

Naujienos

 

Vilniuje - konferencija apie naujausias valstybės valdymo iniciatyvas

2010-06-02

Birželio 3 d, ketvirtadienį, „Litexpo" parodų rūmuose Vilniuje vyks konferencija „Valstybės valdymo modernizavimas: projektų ir programų įgyvendinimo iššūkiai ir galimybės".

Konferencijos metu Vyriausybės atstovai skaitys pranešimus apie naujausias modernaus valdymo iniciatyvas ir iššūkius, kylančius įgyvendinant Vyriausybės politiką. Lietuvos ekspertai projektų valdymą pateiks kaip priemonę, užtikrinančią politinių ir valdymo sprendimų skaidrumą, diskutuos dėl projektų ir programų derinimo su politikos tikslais. Žinomi ir ilgalaikę projektinio valdymo patirtį turintys užsienio ekspertai iš Didžiosios Britanijos ir Švedijos aptars projektų valdymo ypatumus viešajame sektoriuje ir pristatys būdus, kaip sėkmingai valdyti projektus ir pasiekti tikslus.

Konferencijoje dalyvaus aukščiausio lygio valstybės atstovai: Seimo nariai, Vyriausybės atstovai, savivaldybių merai, valstybės institucijų vadovai, universitetų ir asociacijų vadovai ir ekspertai. Tarp pranešimų organizuojamose diskusijose ekspertai dalinsis savo patirtimi, gvildens praktines problemas ir galimybes, atsakinės į auditorijai aktualius klausimus.

Kiti viešojo sektoriaus atstovai ir projektų valdymu besidomintys žmonės kviečiami pasinaudoti unikalia proga ir tiesioginę konferencijos transliaciją stebėti Ūkio ministerijos tinklalapyje adresu www.ukmin.lt nuo 10 iki 17 val.

Pasak Ministro Pirmininko tarnybos, viešojo sektoriaus institucijų veiklos efektyvumo didinimas tampa vis svarbesnis dėl šiuo metu itin aktualaus taupymo režimo, didėjančio visuomenės poreikio kokybiškoms paslaugoms bei didesnės vertės už mokesčių mokėtojų pinigus sukūrimą. „Esant dabartinei ekonominei aplinkai, strateginis mąstymas, sprendimai, jų kontrolė ir atskaitomybė yra svarbesni nei bet kada anksčiau", - sako Daina Čiūdarienė, Ūkio ministerijos Projektų valdymo skyriaus vadovė.

Konferenciją organizuoja Ūkio ministerija kartu su Ministro Pirmininko tarnyba, Lietuvos projektų vadybos asociacija ir žurnalu „Valstybė".

 

Šaltinis: www.ukmin.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?