Apie mus :

Naujienos

 

Vilniuje - "Telia HUB" daiktų interneto hakatonas

2017-05-31

Vilniuje - "Telia HUB" daiktų interneto hakatonas
Programuotojai, dizaineriai, UX ekspertai, rinkodaros specialistai, verslo vystytojai ir tiesiog žmonės, kurie nori pakeisti pasaulį - tai jūsų šansas sukurti GERIAUSIĄ PRODUKTĄ GIGABITO VISUOMENEI! Dalyvaukite 48 valandų trukmės daiktų interneto (angl. Internet of Things) hakatone, kuris skirtas inovatyvių idėjų kūrimui!

Renginys vyks birželio 9-11 d. "Vilnius Tech Park" esančiame "Telia HUB'e". Hakatono metu turėsite galimybę kartu su konsultantais (mentoriais) išvystyti savo daiktų interneto verslo idėją, kuri vartotojams suteiktų naujas galimybes jūsų pasirinktoje srityje - išmaniųjų namų, skaitmeninės apsaugos, sporto ir gyvenimo būdo, kelionių, mažmeninės prekybos, gamybos, logistikos, viešojo transporto maršrutų optimizavims ir kitoje.

 

Atraskite naujus būdus sujungti duomenis, prietaisus ir/ ar programinę įrangą, kad kurtumėte papildomą vertę gigabito visuomenei! Dalyviai galės dalyvauti savarankiškai ir jungtis prie pasirinktos komandos arba suburti komandą savo idėjos vystymui.


Šiam hakatonui jūs gausite:
  • 2 mėn. prieigą prie „Telia" debesų paslaugų (angl. cloud services);
  • Galimybę naudotis prietaisu „IoT 101". Tai yra įrenginys, kuris daviklių pagalba realiu laiku teikia informaciją apie tam tikro daikto padėtį, judėjimą ir klimato sąlygas el. portale. Tai yra universali ir patogi matavimo priemonė, kuri leidžia stebėti ir apsaugoti savo verslą nuotoliniu būdu.

 

Laimėtojų laukia šie prizai:
  • 1 000 EUR piniginis prizas, kurį skiria „Telia"; Galimybė toliau vystyti savo verslo idėją, padedant „Telia" ekspertams ir naudojantis technologine infrastruktūra bei pardavimo kanalais;
  • 1-3 asmenų narystė „TELIA HUB" bendradarbystės erdvėje „Vilnius Tech Park" (3 mėn.).

„Telia" turi daug priemonių, kurios gali būti vertingos naujo verslo pradžioje: ryšių infrastruktūrą, TV ir IT infrastruktūrą, didelį kiekį tinklo duomenų, puikiai išvystytus pardavimo kanalus ir tvirtus santykius su jų klientais.

Geriausią komandą išrinks „Telia" ekspertų bei kitų startuolių srities profesionalų komanda.

 

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija iš anksto: www.hackergamespro.lt

Hakatonas vyks „TELIA HUB" bendradarbystės erdvėje „Vilnius Tech Park" (Antakalnio g. 17, 5 pastatas). Renginio metu dalyviai bus aprūpinti maistu ir gėrimais.

 

Turite klausimų? Rašykite monika@vilniustechpark.com

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?