Apie mus :

Naujienos

 

Vilniuje lankosi didžiausių Kinijos kompanijų atstovai

2010-06-15

Vilniuje šiandien lankosi svarbi verslininkų iš Kinijos delegacija, kuri susitiko su stambių Lietuvos įmonių vadovais ir pasirašė keturias bendradarbiavimo sutartis. Kompanijų „Huawei Technologies", ,,China Road&Bridge Corporation", „China Energy Conservation and Environmental Protection Group", China Rare Metals and Rare Earth Group, „Guizhou Yibai Pharmaceutical Co" ir kitų atstovai susitiko su tokiomis įmonėmis kaip ,,Fermentas", ,,Bitė", ,,Traidenis", ,,Achema", ,,Stumbras", ,,Lietuvos energija" ar ,,Lietuvos geležinkeliai".

,,Delegacijoje, kuri lydėjo vieną iš Kinijos lyderių, komunistų partijos vykdomojo komiteto narį p. He Guoqiang, atvyko beveik dvidešimt stambiausių įmonių vadovų. Didžiausios telekomunikacijų, energetikos, transporto ir logistikos, farmacijos įmonės su lietuviais užmezgė naudingų kontaktų, tikėtina, kad netrukus išgirsime apie bendrus projektus", - pasakoja renginį organizavusios įstaigos „Eksportuojančioji Lietuva" vyr. projektų vadovė Jelena Suchodumceva.

Kinai ir lietuviai vakar pasirašė keturis bendradarbiavimo memorandumus: tarp Ūkio ministerijos ir Kinijos prekybos ministerijos, tarp „Eksportuojančioji Lietuva" ir Prekybos plėtros biuro prie Kinijos prekybos ministerijos, taip pat memorandumus pasirašė "Bitė" ir" Huawei technologies", „Lenaka" ir China International Freight Forwarders Association CIFA.

Statistikos departamento duomenimis, 2009 m. lietuviai į Kiniją eksportavo už 31,5 mln. litų, o importavo už 468 mln. litų. Daugiausiai eksportuota baldų, o importuota elektros mašinų ir įrenginių.

 

Šaltinis: www.ukmin.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?