Apie mus :

Naujienos

 

Vilniuje startavo start-up įmonių skatinimo programa StartupHighway

2011-07-20

Ar turite puikią verslo idėją? Teikite paraiškas iki rugpjūčio 15! StartupHighway - tai 13 savaičių įmonių skatinimo programa, kuri apima 14 000 € finansavimą, mentorių tinklą ir esminius išteklius, reikalingus įmonės pradžiai.

StartupHighway trokšta būti viena iš geriausių start-up įmonių skatinimo programų Vidurio ir Rytų Europoje. Pirmasis programos turas vyks Vilniuje (Lietuva), 2011 m. rudenį. Pradedantieji verslininkai iš viso žemyno, esantys skirtingose įmonės stadijose (nuo idėjos iki jau pelningos įmonės), gali kreiptis į programą. StartupHighway pasiūlys geriausią derinį - itin patyrusių patarėjų iš visos Europos komandą bei vertės privalumus, susijusius su start-up įmonės plėtojimu technologijoms draugiškame Vilniuje.

Po kruopščios atrankos proceso priimtoms į programą start-up įmonėms bus skirtas pradinis finansavimas iki 14000 EUR mainais į 10% įmonių akcijų. Įmonės praleis tris intensyvius mėnesius Vilniuje - nuo 2011 m. rugsėjo iki gruodžio. Šiuo laikotarpiu start-up įmonės bus pristatytos daugiau nei 70 mentorių, kurie dalinsis savo patirtimi ir padės komandoms paspartinti savo plėtrą. Programos pabaigoje start-up įmonės turės galimybę pristatyti save vieniems iš žymiausių ankstyvos stadijos investuotojų Europoje.

Daugiau informacijos apie programą: http://startuphighway.com/

Paraiškas galite teikti iki 2011 m. rugpjūčio 15 d. čia

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?