Apie mus :

Naujienos

 

Visus II ir III pakopos studentus (magistrantus ir doktorantus) Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kviečia dalyvauti projekto InoLaboratorija ("Intelektualaus verslo laboratorija"; projekto nr. VP1-3.1-ŠMM-01-V-02-002) veiklose

2013-02-25

Visus II ir III pakopos studentus (magistrantus ir doktorantus) Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kviečia dalyvauti projekto InoLaboratorija („Intelektualaus verslo laboratorija"; projekto nr. VP1-3.1-ŠMM-01-V-02-002) veiklose.

Projekto dalyviai turės galimybę dalyvauti nemokamuose 1 dienos mokymuose, grupinėse sesijose, pažintiniuose vizituose ir stažuotėse intelektualaus verslo įmonėse (bus atrinkti 3 asmenys), pasinaudoti nemokamomis konsultacijomis visais verslo pradžios ir plėtros proceso klausimais. Grupinių sesijų metu bus generuojami pasiūlymai verslui, identifikuojami potencialūs verslo subjektai, rengiami technologiniai pasiūlymai (kurie bus talpinami tarptautinėse technologinėse duomenų bazėse) ir inovaciniai projektai. Geriausias inovacinis projektas bus apdovanotas naujausios literatūros rinkiniu bei nemokamomis konsultacijomis ir pagalba steigiant intelektualaus verslo įmonę.

Visiems dalyvavusiems I-II etape bus suteikti dalyvio sertifikatai.

Vietų skaičius ribotas.

Daugiau informacijos apie veiklas rasite čia...

Būtina išankstinė registracija elektroniniu paštu kristina@kmtp.lt.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?