Apie mus :

Naujienos

 

Vokietijos ir Lietuvos mokslininkai pristatė akvakultūros plėtros galimybes šalies pajūryje (pranešimų skaidrės)

2013-01-21

Lietuvos pajūris turi plačias, tačiau vis dar neišnaudotas perspektyvas įgyvendinti akvakultūros projektus. Kokie jie galėtų būti, kaip galėtų prie akvakultūros sektoriaus skatinimo prisidėti mokslininkai ir verslininkai, patartimi dalinosi Vokietijos akvakultūros asociacijos prezidentas prof. dr. Bela H. Buck, savo vizijas pristatė Lietuvos mokslo ir verslo atstovai. Darbinė sesija vyko Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP).

Pranešimų skaidrės:

  • Potential zebra mussel farming and use in Lithuaniarasite čia..
  • Vakarų Lietuvos geoterminės anomalijos išteklių panaudojimas rasite čia..
  • Development of laboratory of maritime aquaculture and experimental fishery - infrastructure and research perspectives rasite čia..
  • Aquaculture with RAS Design and their Potential Combination with Energy Supply Installations rasite čia..

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?