Apie mus :

Naujienos

 

Vokietijos ūkio apdovanojimai Lietuvoje

2015-03-17

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Lietuvoje (AHK) jau dešimtus metus kviečia smulkias ir vidutines Lietuvos įmones dalyvauti konkurse Vokietijos ūkio apdovanojimai Lietuvoje. Šių metų apdovanojimų tema - „Sėkmė naujose rinkose". Apdovanojimas ir 5.000 € piniginis čekis bus įteiktas įmonei, kuri atsiliepdama į nacionalinės, regioninės ir tarptautinės ekonominės situacijos iššūkius, sėkmingai atvėrė naujas rinkas.

Tvariai verslo sėkmei ypatingai svarbi yra naujų rinkų paieška. Naujos rinkos šiuo atveju gali būti suprantamos kaip geografiškai naujos eksporto kryptys, nauji regionai, pasaulinės rinkos, į kurias pavyko įžengti sėkmingai įgyvendinant marketingo strategijas, bendradarbiaujant su partneriais bei pasiūlius rinkai konkurencingą produktą. Kita vertus, tai gali būti reikšmingi produktų/paslaugų asortimento patobulinimai, kurių dėka įmonei atsivėrė naujos „vidinės" rinkos.

Atsižvelgiant į dabartinius ekonominius iššūkius, su kuriais susiduria daugelis Lietuvos įmonių politinių krizių ir ekonominių pasekmių akivaizdoje, plėtra į naujas rinkas atlieka ypatingai svarbų vaidmenį bei užtikrina darnią įmonės ateitį, konkurencingumą ir inovatyvumą. Atsižvelgdami į tai Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK Baltijos šalyse) paskelbė 2015 metų „Vokietijos ūkio apdovanojimų Lietuvoje" konkurso nominaciją - „Sėkmė naujose rinkose".

Sėkmė naujose rinkose šiame projekte suprantama kaip sėkmingas Lietuvos įmonės žengimas į naują, prieš tai dar neatrastą eksporto rinką, ypatingai į Vokietiją, atsižvelgiant į:

  • pačios įmonės įgyvendintas marketingo strategijas dėl geografiškai naujų rinkų paieškos;
  • naujų marketingo ir/arba pardavimo strategijų panaudojimas partnerių naujuose regionuose arba rinkos nišose paieškai;
  • produktų asortimento išplėtimas, žengiant į naujas rinkas;aktyvų dalyvavimą tarptautiniuose forumuose ir parodose, naujų rinkų paieškos projektuose ir pan.;
  • bendradarbiavimą tarptautinių tyrimų ir vystymo srityje;produktų/paslaugų adaptavimą tarptautinių rinkų kokybės standartams ir sertifikatams;
  • šiuolaikinių personalo švietimo ir mokymo metodų naudojimą įmonėje, atsižvelgiant į naujų rinkų iššūkius;
  • įmonės esamą arba planuojamą eksporto veiklą ir plėtros strategiją Vokietijos rinkoje.

Išsamią informaciją apie konkursą rasite čia...

Paraiškos anketą rasite čia...

Kviečiame teikti paraiškas iki 2015 m. balandžio 10 d. el. p.: apdovanojimai@ahk-balt.org, faksu +370 5 213 1013 arba paštu Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai, Vinco Kudirkos g. 6, LT-03105, Vilnius.

Maloniai kviečiame dalyvauti konkurse!

Kontaktas pasiteiravimui:

Projekto vadovė Violeta Prelgauskienė

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK)

Vinco Kudirkos g. 6 LT-03105 Vilnius

Tel.: +370 5 263 9116

Faks: +370 5 213 1013

El.p.: violeta.prelgauskiene@ahk-balt.org

www.ahk-balt.org

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?