Apie mus :

Naujienos

 

"Vokietijos ūkio apdovanojimų Lietuvoje 2014" konkursas

2014-04-03

Inovatyvios įmonės iššūkius ir pokyčius savo verslo aplinkoje pasitinka drąsai, toliaregiškai ir kūrybiškai, taip įgydamos vis naujų konkurencinių pranašumų. Šios įmonės naujas rinkas užkariauja patobulintais produktais ir paslaugomis, pritraukia naujų klientų, o savo darbuotojams ilgam laikui tampa patraukliais darbdaviais. Inovacijos - tai pažangos pagrindas bei raktas į tvarų verslo vystymąsi. Atsižvelgdami į tai Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK Baltijos šalyse) paskelbė 2014 metų „Vokietijos ūkio apdovanojimų Lietuvoje" konkurso nominaciją - „Inovacija".

Inovatyvi įmonė suprantama kaip:

  • Įmonė, kuri sėkmingai sukūrė inovatyvų produktą, įdiegė inovatyvią paslaugą arba procesą;
  • Įmonė, įgyvendinusi inovatyvias personalo valdymo arba rinkodaros strategijas;
  • Įmonė, kuri ypatingai skatina savo darbuotojus kūrybiškai ir inovatyviai mąstyti;
  • Įmonė, kuri inovatyviai ugdo personalą bei kelią jo kvalifikaciją;
  • Įmonė, kuri rūpinasi tvarios aplinkos išsaugojimu, sąmoningu energijos šaltinių panaudojimu ūkinėje veikloje ir vykdo aktyvią socialinę veiklą;
  • Įmonė, įgyvendinanti inovatyvias tarptautines marketingo strategijas;
  • Įmonės, glaudžiai bendradarbiaujančios su Lietuvos mokslinių tyrimų institutais, universitetais ir kitomis mokslo įstaigomis.

Konkurso tikslas

2014 metų „Vokietijos ūkio apdovanojimų" tikslas - įvertinti ir paskatinti sėkmingai veikiančias įmones, kurios savo veikloje įgyvendina inovacijas.

Apdovanojimas bus įteiktas įmonei už verslumą ir toliaregišką mąstymą, idėjų gausą bei ryžtingą veikimą rinkoje. Konkurse bus pagerbti išskirtiniai pasiekimai kuriant ir diegiant inovatyvius produktus, procesus, paslaugas bei inovatyvias personalo valdymo ir rinkodaros strategijas, kurie teigiamai įtakojo įmonės veiklą.

Tam, kad būtų vystomi nauji sprendimai, sėkmingai veikiančiai inovatyviai įmonei reikalingi išradingi darbuotojai ir verslo idėjų generavimui palanki aplinka. Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK), organizuodami 2014 metų „Vokietijos ūkio apdovanojimai Lietuvoje" konkursą, išsikėlė sau tikslą paskatinti idėjų generavimo vadybą įmonėse, tuo pačiu nurodant šias pažangias įmones kaip pavyzdį kitiems verslininkams.

Detalesnė infromacija internete nuoroda http://www.ahk-balt.org/lt/projektai/vokietijos-ukio-apdovanojimai/vokietijos-ukio-apdovanojimai-lietuvoje/

Šaltinis: Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK)


Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?