Apie mus :

Naujienos

 

VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia dalyvauti seminare:„STATYBOS PASLAUGŲ EKSPORTAS Į VOKIETIJĄ: KĄ REIKIA ŽINOTI?“

2013-04-18

 

Seminaro metu bus pristatomi ir aptariami teisiniai reikalavimai Lietuvos statybos įmonėms, vykdančioms ar planuojančioms vykdyti veiklą Vokietijoje, pateikiami Vokietijos mokestinės sistemos pagrindai ir prievolės Lietuvos įmonėms.

Seminaro pranešėjai - VšĮ "Versli Lietuva" atstovė Vokietijoje Lina Gylienė, Vokietijos mokesčių patarėjų ir teisininkų įmonių atstovai Helmut Latz "Latz Piller Trenner Partnership" ir Michael Wendler "Rechtsanwalte Wendler Tremml", advokatų profesinės bendrijos "Bagdanskis iLAW" advokatas Dr.Tomas Bagdanskis, taip pat dalyvaus vienas didžiausių Vokietijos statybos koncernų - "LINDNER GROUP", ieškantis potencialių subrangovų statybos projektų vykdymui Vokietijoje.

Renginio vieta ir data: š.m. balandžio 24 d. 12.00 - 18.00 val. parodų rūmuose Litexpo, 5.2. salėje.

Kvietimą į renginį rasite čia...

Renginio programą rasite čia..

Parodos bilieto kaina - 12 lt, dalyvavimas seminare nemokamas.

Dalyvių skaičius ribotas.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?