Apie mus :

Naujienos

 

Žaliosios pramonės inovacijos: tarptautinės verslo kontaktų mugės-seminarai

2012-11-12

Ūkio ministerija, bendradarbiaudama su Inovation Norway, maloniai kviečia mažas ir viduitnes įmones dalyvauti Žaliosios pramonės inovacijų programos, finansuojamos iš 2009- 2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo, tarptautinėse verslo kontaktų mugėse-seminaruose.

Tarptautinių verslo kontaktų mugių - seminarų tikslas - Lietuvos ir Norvegijos įmonių bendradarbiavimo skatinimas, padedant užmegzti naujus verslo kontaktus, bendriems žaliosios pramonės projektams įgyvendinti, informacijos suteikimas apie galimybę gauti paramą pagal Žaliosios pramonės inovacijų programą, supažindinimas su paramos gavimo reikalavimais projektams, vykdytojams ir partneriams.

INFORMACIJA APIE RENGINIUS:

Renginiai įvyks 4 didžiausiuose Lietuvos miestuose:

  •  Vilnius, lapkričio 26 d. , viešbutis "Holyday Inn" (Šeimyniškių g. 1, Vilnius);
  • Kaunas, lapkričio 27 d., viešbutis "Park Inn by Radisson" (K. Donelaičio g. 27, Kaunas);
  •  Panevėžys, lapkričio 29 d., viešbutis "Romantic" (Kranto g. 24, Panevėžys);
  •  Klaipėda, gruodžio 3 d., viešbutis "Radisson Blu" (Šaulių g. 28, Klaipėda).

 

 

 

Renginių pradžia -10 val., trukmė - 4 val. Renginio kalba: lietuvių ir anglų (sinchroninis vertimas). Renginiai nemokami.

Renginio programą rasite čia.

REGISTRACIJA:

Maloniai prašome užpildyti dalyvio anketą. Kad susitikimai renginių metų būtų maksimaliai abipusiai naudingi, anketoje prašome pateikti trumpą, aktualią informaciją apie Jūsų įmonę ir dominančias partnerystės sritis. Registracija bus vykdoma iki š.m. lapkričio 19 dienos. Savaitę prieš renginį dalyviai elektroniniu paštu gaus: apibendrintą informaciją apie įmones, dalyvaujančias renginyje, ir jų lūkesčius: siūlomą individualią susitikimų su lietuviškomis ar norvegiškomis įmonėmis programą, kurią atsižvelgiant į jūsų pageidavimus galėsime pakoreguoti.

    Registracijos ar kitais, su renginiais susijusiais klausimais, maloniai prašome kreiptis

    el.p. norway_grants@ukmin.lt  ir tel. 8 608 17 874.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?