Apie mus :

Naujienos

 

Žaliosios pramonės inovacijų programos informacinis renginys

2016-09-06

Š. m. rugsėjo 29 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministerija kviečia verslo įmonių, mokslo ir studijų institucijų ir viešojo sektoriaus atstovus, ekspertus dalyvauti 2009-2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo Žaliosios pramonės inovacijų programos informaciniame renginyje.

Šio renginio tikslas - apžvelgti programos įgyvendinimo progresą, pristatyti įgyvendinamus projektus, pasidalinti bendradarbiavimo tarp Lietuvos ir Norvegijos verslo patirtimi, taip pat susipažinti su žaliųjų projektų finansavimo galimybėmis Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.

Žaliosios pramonės inovacijų programa - viena iš pirmųjų Lietuvoje įgyvendinamų programų, kuri nukreipta į aplinkai draugiškų įmonių konkurencingumo didinimą. Pirmieji kvietimai pagal Žaliosios pramonės inovacijų programą buvo paskelbti 2013 metais. Finansinė parama aplinkosauginių technologijų ir ekologiškų produktų kūrimui ir diegimui skirta trylikai smulkaus ir vidutinio verslo įmonių veikiančių skirtinguose Lietuvos miestuose. Renginio metu bus pristatyti įgyvendinti ir baigiami įgyvendinti projektai, bus supažindinta su pasiektais projektų rezultatais, projektų vykdytojai papasakos apie iššūkius su kuriais susidūrė, įgyvendinami projektą.

Vienas iš pagrindinių Žaliosios pramonės inovacijų programos tikslų - skatinti Lietuvos ir Norvegijos verslo bendradarbiavimą. Norvegija laikoma geru pavyzdžiu aplinkosaugos ir darnaus vystymosi srityje. Programos įgyvendinimo metu buvo sudarytos puikios galimybės Lietuvos verslo atstovams užmegzti ryšius ir vystyti partnerystę su Norvegijos verslininkais. Renginyje savo patirtimi bei idėjomis dalinsis Norvegijos atstovai, įgyvendinantys žaliuosius projektus Lietuvoje.

Žaliosios pramonės inovacijų programos rezultatų pristatymo ir gerosios patirties pasidalinimo informacinis renginys - vienas iš daugelio „Inovacijų savaitės 2016" renginių.

Daugiau informacijos ir registracija: http://www.norwaygrants.lt/programos/naujienos/program/3/id/712/zaliosios_pramones_inovaciju_programos_informacinis_renginys

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?