Apie mus :

Naujienos

 

ŽEF ekspertai diskutuoja dėl Lietuvos inovacijų sistemos vystymo

2014-04-02

Žinių ekonomikos forume prasideda ekspertų diskusijos dėl valstybėje vykdomos inovacijų politikos, Slėnių, Mokslo ir technologijų parkų, Atviros prieigos centrų, mokslo institucijų ir kitų elementų veiklos efektyvumo bei jų infrastruktūros plėtros. Mokslo, verslo ir nevyriausybinių sektorių atstovai dalinasi savo įžvalgomis ir nuomonėmis apie valstybėje inicijuojamus pokyčius. Taip pat į diskusiją siekiame įtraukti valdžios atstovus, kurie išsakytų savo poziciją.

Žinių ekonomikos forumo direktorius Edgaras Leichteris straipsnyje „Slėniai - arba mažos valstybės keliai ir klystkeliai bandant susivokti prioritetuose" išsako savo nuomonę apie Slėnių vystymąsi Lietuvoje, dabartinę jų situaciją ir ateities perspektyvas. (Šis straipsnis yra sutrumpinta versija detalesnių E. Leichterio įžvalgų, publikuojamų žurnale "Agenda", anglų kalba).

Kaip atsaką į E. Leichterio įžvalgas, UAB „Eksma" direktorius Petras Balkevičius ir VU profesorius Artūras Žukauskas suformavo bendrą nuomonę išsakytą straipsnyje „Atviros prieigos centrai - perdėtai sureikšminti ir užgožiantys esmines Slėnių problemas", kuriame išsamiau nagrinėja Atviros prieigos centrų problematiką.

VU profesorius Eugenijus Butkus komentuoja Slėnių kūrimo ir valdymo esmines problemas bei išsako savo nuomonę apie investicijas į Slėnių ir visos mokslo infrastruktūros plėtrą straipsnyje „Visos investicijos į mokslo infrastruktūrą - vertingos ir būtinos Lietuvai".

Siekiame suformuoti stiprią, ekspertų nuomonėmis grįstą poziciją, kuria galėtume remtis kurdami pokyčius bei siekdami didesnio Slėnių ir kitų inovacijų sistemos elementų efektyvumo. Šiuo metu laukiame dar daugiau ekspertų komentarų. Jeigu Jums šios ekspertinės įžvalgos sukels minčių ir turėsite komentarų, kviečiame prisijungti prie diskusijos ir išsakyti savo nuomonę bei pastebėjimus adresu redakcija@zef.lt.

Šaltinis: www.zef.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?