Apie mus :

Naujienos

 

"Žinių ekonomikos įmonės 2011" apdovanojimai

2011-09-28

Žinių ekonomikos forumas organizuoja tradicinius jau aštuntuosius „Žinių ekonomikos įmonės 2011" apdovanojimus, kuriais siekiama pagerbti ir paskatinti Lietuvos žinių ekonomikos įmones. Apdovanojimai skiriami trims pažangiausioms aukštųjų technologijų, tradicinės pramonės ir paslaugų sektoriaus įmonėms.

Ketvirtą kartą bus apdovanota Sėkmingiausia jauna aukštųjų technologijų įmonė, kuriai atiteks EKSMA grupės įsteigtas 10 000 Lt piniginis prizas.

Detalesnė informacija internete nuoroda http://zei2011.zef.lt/

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?