Apie mus :

Naujienos

 

"Žinių visuomenės kūrimas Lietuvos regionuose"

2010-04-20

Turite galimybių ir noro prisidėti prie žinių visuomenės ir žinių ekonomikos kūrimo bei skatinimo Lietuvos regionuose?

Kviečiame susidomėjusius prisijungti ir pasidalinti savo idėjomis mokymuose „Žinių visuomenės kūrimas Lietuvos regionuose".

Mokymai vyks Klaipėdoje - balandžio 23 d., penktadienį, 10.00-14.00 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, 101 auditorija, H. Manto g. 84, Klaipėda

Mokymų metu ambasadoriai ir aktyvūs piliečiai išmoks, kaip pradėti kurti ir palaikyti bei plėtoti žinių visuomenę Lietuvos regionuose.

Savo patirtimi ir žiniomis Lietuvos regionuose dalinsis:

Zigmas Bigelis - Vilniaus Gedimino Technikos universiteto nuotolinių studijų dėstytojas, asociacijos „Žinių ekonomikos forumas" ekspertas. Dėsto pagal paties parengtus modulius: žinių visuomenė, žinių ekonomika ir žinių sistemos; el. darbas; grupinis darbas.

Mindaugas Reinikis - Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovas LR Seime ir Vyriausybėje, Lietuvos ir Kinijos prekybos asociacijos valdybos narys, Žinių ekonomikos forumo narys.

 

Registruotis į mokymus galite el. paštu milda@zef.lt arba tel. (8 5) 274 5420.

Kilus klausimams kreipkitės: Milda Sabulis mob. 8 612 286331 Tel. (8 5) 5 274 5420

 

Renginio programa

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?