Apie mus :

Naujienos

 

Žvilgsnis į ateitį – „Eurostars 2"

2014-04-18

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia į balandžio 24 d. vyksiančią "Eurostars 2" programos pristatymo konferenciją.

Renginio tikslas yra viešojo ir privataus sektoriaus atstovams pristatyti „Eureka" ir „Eurostars" programų rezultatus bei nubrėžti būsimos „Eurostars 2" programos gaires.

MITA kviečia visus mokslo ir verslo sektorių atstovus, besidominčius dalyvavimu tarptautinėse programose, atvykti į renginį ir pasidalinti savo įžvalgomis bei patirtimi.

Renginyje verslo ir mokslo atstovai pristatys įvykdytus bei dar vykdomus programų projektus, pasidalins dalyvavimo patirtimi, papasakos, kaip pavyko sukurti naujas technologijas, produktus ir įvesti juos į rinką. Renginio antroje dalyje planuojama panelinė diskusija, kurios tema „Kokią pridėtinę vertę sukuria dalyvavimas tarptautinėse programose". Šioje diskusijoje planuoja dalyvauti verslo, mokslo ir viešojo sektoriaus atstovai.

Renginio programą rasite čia...

Renginio data ­- 2014 m. balandžio 24 d.

Renginio vieta - Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (A. Goštauto 12-219, LT-01108 Vilnius)

Kviečiame registruotis į renginį MITA svetainėje - http://www.mita.lt/lt/renginiai/agenturos_renginiai/zvilgsnis_i_ateiti_-_eurostars_2/

Dėl papildomos informacijos galite kreiptis į Daivą Krasauskaitę, el.p: daiva.krasauskaite@mita.lt, tel: (8 5) 2 127 430.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?