Apie mus :

Naujienos

 

Žydrųjų biotechnologijų bendradarbiavimo (Blue Biotechnology Coperation) renginys Vokietijoje: "Naujos strategijos ir ateities įžvalgos"

2012-01-23

Submariner projekto rėmuose, Natūralių jūros produktų centras (the Center for Marine Natural Products (KiWiZ)), organizuoja renginį: "Naujos strategijos ir ateities įžvalgos".

renginio tikslas - didinti informuotumą  apie Žydrąsias biotechnologijas ir stiprinti Baltijos jūros regiono konkurencingumą šioje srityje. Taip pat bus siūloma, kaip padėti pagrindą tinklų kūrimui ir bendradarbiavimui tarp mokslininkų, privačių bendrovių ir valdžios institucijų, dirbančių šioje srityje.

Renginio temos: biotechnologinių programų, biologiškai aktyvių junginių, fermentų, ir iš jūros organizmų biopolimerai. Pristatymas apims pažangiausių mokslo metodų ir technologijų, atvejo studijų ir įmonių, dirbančių šioje srityje, Europos projektų apžvalgą bei Žydrųjų biotechnologijų skatinimo strategijas.

Renginys yra nemokamas. Jis vyks 2012 m. gegužės 9-10 d.,Vokietijoje, Kylyje.

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia...

Detalią informaciją  bei registraciją į renginį rasite adresu: www.submariner-project.eu

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?