Paslaugos : Technologijų perdavimas :

Technologijų komercializavimas

Technologijų komercializavimo paslaugos suteikia galimybę kliento technologijai pasiekti rinką. Kvalifikuoti KMTP specialistai suteiks visas reikiamas žinias bei paslaugas tam, kad Jūsų intelektinė nuosavybė taptų sėkmingo verslo garantu.

Paslaugos

Techninės galimybių studijos parengimas

Technologijos komercializvimo techninių galimybių, rinkos bei komercinio potencialo įvertinimas – tai kertinis technologijų komercializavimo aspektas, leidžiantis nustatyti, ar technologija turi komercinę perspektyvą, įvertinti technologijos pritaikymo sritis bei jų komercinę perspektyvą.

Verslo plano parengimas

Verslo plano technologijos komercializavimui parengimas – tai technologijos arba žinių virsmo komercine veikla planas. Kompetentinga KMTP komanda, Jūsų pageidavimu, parengs verslo planą, reikalingą siekiant pritraukti investicines lėšas ir sėkmingai vykdyti verslo veiklą.

Partnerių įtraukimas

Susijusių struktūrų, būtinų technologijos komerciniam potencialui, įtraukimas. Kiekvieno verslo ar technologijos sėkmė priklauso nuo aplinkos, partnerių, kurie yra reikalingi norint užtikrinti jūsų veiklos funkcijas. Tai infrastruktūra, ekspertai, potencialūs vartotojai-klientai, investuotojai, palaikančios technologijos. Naudodami platų bendradarbiavimo tinklą bei patirtį klasterizacijos procese, KMTP specialistai padės suformuoti Jūsų verslo sėkmę garantuojantį partnerių junginį.

Kapitalo formavimas

Komunikacijos su investicinėmis struktūromis užtikrinimas. Kapitalo, būtino verslo procesui, paieška. Lietuvoje rizikos kapitalo bei „verslo angelų“ fondai tik pradeda savo veiklą, todėl garantuoti sėkmingą finansavimą vietinėje rinkoje yra sudėtinga. Pasitelkdami savo partnerius Vakarų Europoje bei JAV, KMTP specialistai padės Jums užmegzti kontaktą su galimais investuotojais, suformuoti Jūsų verslui būtiną pradinį kapitalą ar sėkmingai parduoti Jūsų intelektinę nuosavybę.

Dėl technologijų perdavimo paslaugų kreipkitės tel.: (8-46) 310463 arba el. paštu projects@kmtp.lt

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas