Paslaugos : Informacinės paslaugos :

Technologijų marketingas

Aukštųjų technologijų ir jų produktų rinka pasižymi ypač didele dinamika, plačia teritorija bei didžiule konkurencija. Norint susiorientuoti technologijų rinkoje, kur vyrauja begalinis informacijos srautas, yra būtina turėti specialias kompetencijas bei įrankius. Tad kvalifikuoti KMTP specialistai padės Jūsų technologiniam produktui surasti savo kelią į rinką, garantuoti Jūsų verslo sėkmę.

Teikiamos paslaugos:

  • produkto konkurencingumo rinkoje įvertinimas. Plėtojamas/neplėtojamas;
  • produkto struktūros formavimas;
  • integruotos technologijų marketingo strategijos parengimas.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus