Paslaugos : Intelektinės nuosavybės vadyba :

Patentavimo paslaugos

Šiuolaikinės ekonomikos principai peržengė natūralių išteklių koncepciją, tad, ieškant naujų rezervų atsirado intelektinė nuosavybė. Panaudojant žmonių turimas žinias ir jas kūrybiškai taikant, sukuriamas intelektinis produktas. Teisės į šį produktą yra įtvirtinamos patentu. KMTP specializuojasi žinių ir technologijų patentavimo srityje. Kvalifikuota KMTP komanda, plėtojanti platų bendradarbiavimo tinklą, teikia kvalifikuotas patentavimo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Paslaugos

1. Patento paraiškos rengimas

Kiekvienas patentavimo procesas prasideda nuo patentavimo paraiškos pildymo. Visa tai ir argumentacija reikalauja specifinių žinių, kurias Jums suteiks KMTP komanda.

2. Patento paraiškos pateikimas

Atsižvelgiant į patentavimo teritoriją bei apimtį, paraiška pateikiama skirtingiems patentų biurams. Tai gali padaryti tik įstaiga, turinti patentinio patikėtinio statusą. KMTP komanda padės sėkmingai teikti Jūsų patentinę paraišką.

3. Teisinės konsultacijos patentavimo klausimais

Įgyjant ir jau įgijus patentą, jo turėtojas susiduria su daugybe klausimų, susijusių su patento apsauga, licencijavimu, žalos pažeidus intelektinę nuosavybę kompensavimu. Kompetentinga KMTP komanda mokslininkams ir išradėjams padės apginti jų teisinius interesus, suteiks visas teisines konsultacijas.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas